http://sibirskezdravi.cz

Siberian Natural Sport

Novinky Siberian Super Natural Sport - nyní ve vaší zemi!

Siberian Natural Sport!

Síla jednoho z drsných míst na planetě – Sibiře získala hmotnou podobu v řadě Siberian Natural Sport. Cross-fit atleti, kulturisté a dokonce i profesionální sportovci z celého světa již využívají naši řadu k dosažení ještě působivějších výsledků.
Je nám potěšením představit novinky sérii Siberian Natural Sport pro země Evropské unie. Nyní každý, kdo vede aktivní životní styl, může něco najít pro sebe.

Vyzkoušej celou řadu Siberian Natural Sport a vyber si to, co potřebuješ!


Siberian Health Super Natural Sport Mega EssentialsSiberian Natural Sport Mega EssentialsSertifikat Mega Essentials

Směs ze 13 vitaminů a 8 minerálů poskytuje tělu cenné živiny, zejména v období vysokého fyzického namáhání.

Výrobek obsahuje komplex vitamínů A, E a C. Riboflavin (vitamin B2) pomáhá snížit únavu a vyčerpání, vitamíny B6 a B12, stejně jako kyselina pantothenová pomáhá normálnímu energetickému metabolismu. Mangan, vápník a vitamin D přispívají k zachování normálního stavu kostí.
Měď a jod přispívají k normálnímu fungování nervového systému, železo k rychlému zotavení sil, selen k normálnímu fungování imunitního systému, zinek k normálnímu metabolismu sacharidů a hořčík k normálnímu fungování svalstva. Směs vitamínů a minerálů promění sport ve skutečný zážitek!

Aktivní složení:
Uhličitan vápenatý, citrát hořčíku, plnivo celulóza, vitamíny C, A, D3, E, K1, B1, B2, B6, B12, nikotinamid, kyselina listová, kyselina pantothenová, biotin, síran mědnatý, jodid draselný, laktát železnatý, síran manganatý, selenan sodný, síran zinečnatý. Povlak tablet: polyvinylalkohol, polyethylenglykol, barvivo-oxid titaničitý, talek, barvivo- oxid železa, stearát hořečnatý.

Způsob použití: Dospělí po 2 tabletě denně.


Siberian Health Super Natural Sport BCAA ComplexSiberian Natural Sport BCAA ComplexSertifikat BCAA Complex

Tato výživná směs pro intenzivní tréninky obsahuje tři druhy esenciálních aminokyselin, které organismus nedokáže sám syntetizovat.Denní dávka leucinu, isoleucinu a valinu v poměru 2: 1: 1 obsahuje téměř 5 g aminokyselin.

Aktivní složení:
BCAA (amino komplex: L-leucin, L-isoleucin, L-valin); Celulózа (a.) (E460); Stearát hořečnatý (E470); Povlak tablet: Polyvinylalkohol (E 1203); Polyethylenglykol (PEG 6000) (E1521); Talek (E553b)
Obsah v 6 tabletách:
BCAA (amino komplex: L-leucin, L-isoleucin, L-valin) 5340 mg; L-leucin 2400 mg; L-isoleucin 1200 mg; L-valin 1200 mg; Celulózа (a.) (E460) 600 mg; Stearát hořečnatý (E470) 60 mg; Povlak tablet 180 mg: Polyvinylalkohol (E 1203) 86,4 mg; Polyethylenglykol (PEG 6000) (E1521) 57,6 mg; Talek (E553b) 36mg

Způsob použití: 6 tablet denně před tréninkem v průběhu intenzivních sportovních aktivit.


Siberian Health Super Natural Sport L-CarnitineSiberian Natural Sport L-Carnitine, 120 kapslí

Dvě kapsle obsahují 726 mg čistého L-karnitinu. Tento výrobek je skvělou volbou pro ty, kteří se aktivně věnují sportu a fitnessu.

Aktivní složení:
L-karnitin L-tartrát. Kapsle: želatina, barvivo- oxid titaničitý.

Způsob použití:
2 kapsle denně před tréninkem v průběhu intenzivních sportovních aktivit.

 

 


Siberian Health Super Natural Sport Fast Recharge CreatineSiberian Natural Sport Fast Recharge Creatine, 200 gCertificate Fast Recharge Creatine

Kreatin se produkuje v organizmu člověka a může být používán jako výživový doplněk pro sportovce a příznivce aktivního životního stylu. Polovina sáčku obsahuje 2,5 g kreatin monohydrátu.
Rozpusťte 1 porci v oblíbeném džuse,proteinovém koktejlu nebo vodě. Produkt si můžete brát s sebou: vezměte si kompaktní sáček na trénink nebo na procházku, abyste doplnili denní stravu!

Aktivní složení: Kreatin monohydrát.

Způsob použití: Obsah 1/2 sáčku rozpustit ve 150–200 ml vody nebo oblíbeného nápoje. Užívejte 1 krát denně.


Klíčová slova k produktu : Siberian Natural Sport


Produkt Siberian Natural Sport zařazen do programu:

Pro mužeSportSportovní program

Možná vás budou zajímat následující produkty:Doporučit produkt známému (text):


Doporučit produkt známému (odkaz):

Výrobce: Laboratoř moderního zdraví, s.r.o., Rusko, 633004 Berdsk, Novosibiřská oblast, ul. Himzavodskaja č 11/20
Webové stránky vyrobila společnost "Reklama-ru" Praha http://reklama-ru.cz