http://sibirskezdravi.cz

Série ŽIVÁ BUŇKA SynchroVitals

zivaja-kletka-all

Série ŽIVÁ BUŇKA – SynchroVitals prostředek chronobiologické korekce

Vše na naší planete je ovlivnováno periodickými zmenami.
Nejvíce patrné jsou zmeny mezi dnem a nocí, prílivem a odlivem, zmeny rocních období. Od pocátku života na Zemi vše vyvíjelo v podmínkách periodických zmen životního prostredí. Tyto prírodní rytmy se odráží v lidské fyziologii jako tzv. biologické rytmy neboli biorytmy, které nám umožnují žít.

Vše, co se deje v našem tele, podléhá cyklickým zmenám v rozmezí od nekolika sekund do nekolika let. Behem dne i noci se neustále mení naše srdecní frekvence, frekvence dýchání, krevní tlak, hormonální úroven a stav hemoglobinu.

Soucasní lidé trpí nedostatecnou koordinací biorytmu, ve vedeckém jazyce se tento stav nazývá desynchronosis. V mnoha ohledech je výsledkem syntetického prostredí, kterým jsme se obklopili – umelé svetlo, casové posuny, zmeny klimatu, nadmerná konzumace kávy, čaje – proste vše, co je v rozporu s našimi vnitrními biorytmy a co je uvádí do nerovnováhy.
To je duvod, proc v poslední dobe slyšíme, že puvod mnoha nemocí a predcasného stárnutí je dusledek porušení prirozeného rádu biorytmu.

“Živá buňka” je rada preparátu, které na bunecné úrovni obnovují a ochranují jednotlivé orgány a systémy v našem tele s ohledem na jejich biorytmy. Složení preparátu je precizne vyvážené a delí se na ranní (povzbuzující) a vecerní (obnovující) komplexy, které pracují jen v této fázi a to co nejaktivneji.
Aktivní látky ráno jsou zamereny na zvyšování energetických procesu v bunkách, a vecer – pro jejich obnovu a revitalizaci. Tento zpusob nejen pomáhá normalizovat biologické rytmy našeho tela, ale nekolikrát zvyšuje efektivitu pusobení jednotlivých komponent.


Klíčová slova k produktu : Série ŽIVÁ BUŇKA SynchroVitals

Prostředek chronobiologické korekce •

Produkt Série ŽIVÁ BUŇKA SynchroVitals zařazen do programu:

Série ŽIVÁ BUŇKA

Možná vás budou zajímat následující produkty:Doporučit produkt známému (text):


Doporučit produkt známému (odkaz):

Výrobce: Laboratoř moderního zdraví, s.r.o., Rusko, 633004 Berdsk, Novosibiřská oblast, ul. Himzavodskaja č 11/20
Webové stránky vyrobila společnost "Reklama-ru" Praha http://reklama-ru.cz