http://sibirskezdravi.cz

Proč se registrovat a jaký to má výhody?

Registrační formulář

DÚLEŽITÉ!
Podle pravidel společnosti "Sibiřské zdraví" Registrace nového zákazníka je možná pouze s nákupem zboží. Po objednání zboží obdrží zákazník potvrzení o přijetí zakázky s číslem svojí objednávky. Pak při registrace do pole "Číslo objednávky" uveďte sve číslo objednávky.
Pri nákupu a registrace jako způsob platby platí pouze platba bankovním převodem.

Objednávku produktů můžete uskutečnit ZDE http://sibirskezdravi.cz/myshop/

* Vaše jména a příjmení:

* Váš email:

* Váš telefon:

*Druh registrace:

Údaje označené hvězdičkoumusí být vyplněny.

*Bydliště: (město, ulice: číslo domů, PSČ)

Objednávka a dotaz nebo připomínku:

*Zde napište číslo objednávky:

Vyplňuje se pouze v případě, jestliže je Aktivní klient / Konzultant osoba samostatně výdělečně činná (OSVČ) a požaduji zasílat odměny od společnosti "Sibiřské zdraví" na svůj bankovní účet.
Příjemce:
Banka:
Účet:
SWIFT:
IČ:
DIČ:
Plátce DPH:
 Ano Ne
Nahrát soubory (Kopie dokladu o registrace (OSVČ) :

Mám zájem o registraci na portálu "Svět Sibiřského zdraví" a prohlašuji, že dosud nejsem registrován/a u společnosti „Sibiřské zdraví“ a nikdo mi zatím nedoporučil výrobky a služby „Sibiřského zdraví“.

* Opište prosím kód z obrázku do pole níže: captcha

Odesláním formuláře projevuje souhlas s našimi Podmínkami pro ochranu osobních údajů

 

 

Kdo je MENTOR a proč je důležitý

Kdo je MENTOR a proč je důležitý?

Pro registraci je nutná účast Mentora. Mentor je registrovaný partner společnosti, který Vám doporučil produkty, nebo nabídl spolupráci se společností „Sibiřské zdraví“. Máte-li svého Mentora, obraťte se prosím ohledně registrace na něj. Pokud jste se dozvěděli o společnosti “Sibiřské zdraví” jiným způsobem, nebo chcete, abychom Vám my doporučili Mentora, vyplňte prosím Registrační formulár a během 1 až 2 dnů se Vám ozveme.

Z JAKÉHO DŮVODU JE MENTOR DŮLEŽITÝ?

 • Mentor zná správné kombinace preparátů, přesný postup při prevenci nebo korekci zdravotních poruch a přesné dávkování pro co nejlepší zdravotní výsledky.
 • Pokud je Vaším cílem kromě zdraví Vašeho a Vašich blízkých také doplňkový příjem nebo byznys s našimi produkty, poskytne Vám Mentor neocenitelné služby i v této oblasti.
 • Byznys předpokládá přesné znalosti marketingového plánu společnosti, správný a účinný postup při budování vlastní sítě klientů a prodejců, zdravotní a marketingové poradenství podle Vašich potřeb, školení, cvičení a mnoho dalších užitečných a osvědčených rad.

Brzy oceníte, jak důležité jsou pro dosažení Vašeho cíle rady zkušeného Mentora !!! Náš tým “Svět Sibiřského zdraví” nabízí našim novým klientům ( pouze při registraci přes naše webové stránky).

 • jakékoliv poradenství ohledně kombinace produktů a správného postupu při jejich užívání pro dosažení co nejlepších účinků. doporučení optimálního postupu při budování vlastního týmu klientů a Konzultantů.
 • osobní školení a skupinové cvičení.
 • marketingový plán společnosti.
 • reklamní podporu při budování vlastního podnikání s produkcí “Sibiřské zdraví”.
 • non-stop konzultace přes e-mail nebo telefonicky.
 • Múzeme vám nabídnout reklamní služby. Například návrhy vizitek a letáku, samolepky na výlohy nebo auto apod. Kde spolu s udaje Vaše firmy bude něco o produktech Sibiřské zdraví.

 

 

 

Privilegovaný klient (PK)

Já a moje rodina bychom chtěli užívat spolehlivě produkty “Sibiřské zdraví” a navíc je dostávat také se slevou. Jestliže se Vám zalíbily naše produkty, jestliže je Vy sami, i členové Vaší rodiny, pravidelně používáte, nabízíme Vám možnost ušetřit a některé z produktů získat ve formě bonusu.

ROGRAM PRO NOVÉ PRIVILEGOVANÉ KLIENTY!

Zákazníci nakupující výrobky pro vlastní potřebu mohou využít speciální druh registrace “Privilegovaný klient (PK)“. Je to výhodný systém sbírání slev. Po zaregistrování můžete získat na svůj Elektronický účet v Sibiřské zdraví  bonus od 5 do 10% z ceny Vámi zakoupených výrobků. Při každém nákupu vám na účet připočteme body. Připsanou částku využijete jako slevu při svých dalších nákupech.

Uskutečni PRVNÍ nákup za 850 Kč (30 bodů) a ZÍSKEJ 5% pro své další nákupy na  svůj Elektronický účet v “Sibiřském zdraví”.
Uskutečni PRVNÍ nákup za 8500 Kč (300 bodů) a ZÍSKEJ 10% prosvé další nákupy na  svůj Elektronický účet v “Sibiřském zdraví”.

Registrace jako “Privilegovaný klient” je bezplatná při nákupu libovolných zboží v minimální hodnotě 850 Kč, jinak cena Registrační sady je 140 Kč nebo můžete se zaregistrovat online zdarma ZDE.


– Jestliže Privilegovaný klient neuskutečnil svůj PRVNÍ NÁKUP za 850 Kč a více, může této částky dosáhnout i za nějakou jinou dobu a získat potom 5%?
– Ano, jestliže takto nový Privilegovaný klient neučinil, potom mu dostupno 5% bonusových nápočtů za podmínky CELKOVÉHO NÁKUPU v libovolné době za částku 850 Kč a více.

– Budou se do osobního nákupů Privilegovaného klienta započítávat i nákupy Privilegovaných klientů, kteří se zapojí do “Sibiřského zdraví” na základě jeho doporučení?
– Podle podmínek Programu se započítávají Privilegovanému klientovi i nákupy těch Privilegovaných klientů, kteří se zapojili do Programu na základě jeho doporučení, pro získání maxima procent bonusových nápočtů 10%.


Nápočet a použité slev na Elektronickém účtu v “Sibiřském zdraví”
5% slevy.
5% slevu Privilegovaný klient při uskutečnění svého PRVNÍHO NÁKUPU IHNED v částce 850Kč (30 bodů) pro všechny své DALŠÍ nákupy.
10% slevy.
10% slevy získává Privilegovaný klient poté, co uskuteční nákupy CELKEM za 8 500 Kč(300 bodů) a více. Přitom se započítávají i nákupy Privilegovaných klientů, kteří se zapojili do Programu na základě jeho doporučení a jsou pod ním registrováni. Slevy se načítají při všech SALŠÍCH nákupech.
Bonusové nápočty lze využít JIŽ V NÁSLEDUJÍCÍM DNI jako slevu při nákupu produkce.
Započítávají se nákupy dle základního ceníku. Literatura a atributika se nezapočítávají.

Můžete také čerpat výhody bezplatných poraden s možností zásobování informacemi o novinkách z oblasti zdravého životního stylu a využívat poradenství na našich webových stránkách.

Po registraci je Vám přiděleno Zákaznické číslo a heslo pro přístup do své klientské sekce v “Sibiřské zdraví”  a tím máte možnost jednoduše nakupovat, získávat slevy, akční nabídky, sezonní výprodej a veškeré informace. Ale nejdůležitější je, že po registraci dostáváte jak zdravotního, tak i marketingového poradce (v případě přání doplňkového příjmu) téměř nonstop.

Pro zajištění bezpečnosti Vašeho přístupu doporučujeme použít zaslané údaje k přihlášení a neprodleně změnit své uživatelské heslo. Vaším číslem a heslem se pak můžete kdykoliv přihlašovat na stránkách společnosti pro nákup on-line na vlastním účtu. Získáte zde informace o vedení podnikání, můžete si zde objednávat produkty, stahovat si prezentace, dozvíte se zde o novinkách “Sibiřské zdraví” a můžete pokládat otázky specialistům.

 

 

 

 

Aktivní klient / Konzultant

Jako Aktivní klient / Konzultant dostanete na svůj Elektronický účet v Sibiřské zdraví 25% z objemu objednávky které pak lze použít jako slevu na další nákupy. Taktéž můžete na své zákaznické číslo registrovat nové Privilegované Klienty a z objemu jejich objednávek budete dostávat 25% jako prémie. Vůbec nezáleží na počtu klientů a z jakého státu přijde objednávka, vždy dostanete 25% z jejich nákupu. Podle výsledků kalendářního měsíce se veškeré Vámi uskutečněné nákupy zaúčtují a Vám bude proveden nápočet na bonusové účty.


Chcete mít vyšší výdělek, ale organizace vlastního podniku se vám jeví jako příliš riskantní?

Aktivní klient / Konzultant může podnikat v rámci sytému podnikání Společnosti  nebo v souladu se zákony svého státu (tzn., že splňují požadavky pro samostatnou výdělečnou činnost).

Využijte naší nabídky! Je to jeden z nejjednodušších způsobů, jak zvýšit své příjmy a přitom sloučit své podnikání se stálým zaměstnáním. Začněte spolupracovat s Sibiřské zdraví v systému osobních prodejů a vytvořte si vlastní databázi klientů.

Jako první krok je třeba provést registrace jako Aktivní klient/Konzultant.

Cena registráční sady je 240 Kč nebo můžete se zaregistrovat online zdarma ZDE

Po registraci je Vám přiděleno Zákaznické číslo a heslo pro přístup do své klientské sekce v Sibiřské zdraví a tím máte možnost jednoduše nakupovat, získávat slevy, akční nabídky, sezonní výprodej a veškeré informace. Existuji dvě metody objednáni zboží – přes firemní e-shop nebo telefonická objednávka. Na firemní e-shop dostanete s Zákaznickým číslem a heslem, pak jako obvykle výběr zboží, změna adresy dodaní nebo příjemce apod. Při telefonické objednávce stačí říct Zákaznické číslo, název zboží a adresu dodaní.

Možnosti výdělku je několik:

 • Jako AKTIVNÍ KLIENT dostanete na svůj elektronický účet v “Sibiřském zdraví” 25% z objemu objednávky. Nezáleží na počtu kusů nebo ceně objednávky. Nasbírané % pak lze použít jako slevu na další nákupy nebo na začátku měsíce budou převedeny na Vaš bankovní účet.
  25% je minimální sleva, je možné dosáhnout větší rabat, čím větší jsou nákupy.
 • Taktéž můžete na své zákaznické číslo registrovat nové Privilegované Klienty a z objemu jejich objednávek budete dostávat 25% jako prémie. Vůbec nezáleží na počtu klientů a z jakého státu přijde objednávka, vždy dostanete 25% z jejich nákupu.
 • Pokud zapojíte do Vašeho podnikání nové Partnery, získáte navíc odměnu od společnosti za vytvoření prodejní struktury. Na celou Vaši skupinu připadá v závislosti na objemu prodeje až 37% z velkoobchodního obratu objednávek, z nich Váš výdělek bude činit v průměru 10-12%. Nárůstem stavu (počtu členů) Vaší skupiny se zároveň zvýší i odměna v rámci této prémie z Vašich osobních zakázek.

Samozřejmě, že je tu podmínka Osobního nákupu a to je dosažení 100 bodů (1 bod cca 1 euro) v období 4 měsíců během jednoho měsíce (což je cca 2400 Kč). Tím budete mít zajištěný nákup se slevou 25%.

Veškeré preparáty, vyvinuté odborníky Inovačního střediska společnosti jsou patentované, což zaručuje jejich jedinečnost na světovém trhu.

Program “ČISTOTA – ENERGIE – HARMONIE”
Tento program zajišťuje nejprve očistu organismu (ČISTOTA), pak posílení imunity (ENERGIE) a nakonec nezapomene dodat organizmu chybějící vitamíny a minerály (HARMONIE). Sledováním tohoto programu může každý dosáhnout naprosto kouzelných zdravotních výsledků.

Ale nejdůležitější je, že po registraci dostáváte jak zdravotního, tak i marketingového poradce(v případě přání doplňkového příjmu) téměř nonstop. Múzeme vám nabídnout reklamní služby. Například návrhy vizitek a letáku, samolepky na výlohy nebo auto apod. Kde spolu s udaje Vaše firmy bude něco o produktech Sibiřské zdraví…

Pro zajištění bezpečnosti Vašeho přístupu doporučujeme použít zaslané údaje k přihlášení a neprodleně změnit své uživatelské heslo. Vaším číslem a heslem se pak můžete kdykoliv přihlašovat na stránkách společnosti pro nákup on-line na vlastním účtu. Získáte zde informace o vedení podnikání, můžete si zde objednávat produkty, stahovat si prezentace, dozvíte se zde o novinkách Korporace a můžete pokládat otázky specialistům.Výrobce: Laboratoř moderního zdraví, s.r.o., Rusko, 633004 Berdsk, Novosibiřská oblast, ul. Himzavodskaja č 11/20
Webové stránky vyrobila společnost "Reklama-ru" Praha http://reklama-ru.cz