http://sibirskezdravi.cz

Prameny čistoty Renaissance triple set Formule 1,2,3

Prameny-Cistoty-Sibirske-zdravi-PragueDoplněk stravy Prameny čistoty RTS úplná očista organismu na buněčné úrovni.

– Očista mezibuněčného prostředí
– Vnitrobuněčná očista
– Antioxidační ochrana buněk

Formulka první je kombinací bylinných extraktů. Heřmánek podporuje metabolizmus tuků a fenykl podporuje funkce trávení.
Šalvěj, součást formulky druhé, též podporuje trávení.
Formulka třetí je kombinací komponent rostlinného a minerálního původu. Stopové prvky – selén, měď a mangan, spolu s vitamíny C, E a B2 podporují obranné schopnosti buněk proti oxidačnímu stresu.

V buňkách probíhají metabolické pochody zajišťující energii pro celý organizmus. Vitamíny B1 a B6, spolu s vápníkem, mědí a manganem podporují normální tělesné funkce. V buňkách probíhá též metabolizace dalších podstatných prvků, které každodenně vstupují do organizmu spolu s potravou.
Vitamín B6 spolupůsobí při normálním metabolizmu bílkovin a uhlovodanů. Vitamíny A a B2 spolupůsobí při normálním metabolizmu železa. Zinek prospívá normální funkci imunitního systému.Vápník podporuje normální funkci trávicích enzymů. Vitamíny B2, B6 a C spolupůsobí při potlačení pocitu únavy a snižují unavitelnost.

Přípravek “Prameny čistoty” představuje principiálně nový systém komplexní očisty organismu na buněčné úrovni.
Na rozdíl od většiny současných produktů s čisticím účinkem se přípravek “Prameny čistoty” skládá ze třech vzájemně se doplňujících formulí, které efektivně využívají všech tří hlavních mechanismů očisty vnitřního prostředí organismu.
Člověk je nedílnou součástí přírody, proto každá buňka našeho organismu reaguje citlivě na jakékoli změny stavu životního prostředí. Bohužel většina z nás žije daleko od nedotčených koutů přírody, v prostředí plném četných chemických látek pronikajících do organismu stravou, vodou, vzduchem, který dýcháme…
Proto v současných městských podmínkách nevyhnutelně dochází k zamoření vnitřního prostředí organismu.

Čím je to nebezpečné?Prameny čistoty - Renaissance Triple Set Sibirske zdravi
Za prvé, na boj s odpadními látkami se vydává velké množství energie, která by mohla být využita pro plnohodnotnou životní  činnost.
Za druhé, mnohé chemické látky mohou narušovat činnost imunitního systému a napomáhat tak rozvoji alergických onemocnění, imunodeficitů, onkologických procesů.
A za třetí dlouhodobá „otrava“ buněk může vést k rozvoji většiny chronických onemocnění, předčasnému stárnutí organismu.
Každá buňka našeho organismu dostává výživu a vyplavuje produkty své činnosti do mezibuněčného prostoru.

Proto aby každá buňka žila a pracovala v čistém prostředí, je mezibuněčný prostor propojen přes rozvětvenou síť kapilár (krevních, lymfatických, žlučových) s orgány, které jsou odpovědné za vyloučení nebezpečných produktů činnosti buněk z organismu. Těmito orgány jsou střeva, játra a systém žlučových cest, ledviny, lymfatický systém.


Formule 1
OČISTA MEZIBUNĚČNÉHO PROSTŘEDÍ

První formuli přípravku Prameny čistoty představuje komplex bylin, které čistí mezibuněčné prostředí. V organismu člověka je každá buňka obklopena mezibuněčnou kapalinou. Tato kapalina se neustále obnovuje, zatímco mezibuněčná kapalina s rozpuštěnými odpadními látkami je vylučována sítí speciálních vývodů.
Jimi mohou být lymfatické, žlučové, močové a další cesty. Prameny čistoty uvedou do činnosti všechny tyto systémy pro maximální efektivní očištění mezibuněčných prostor.

1. Očista přes střeva.
Tlusté střevo hraje velmi důležitou roli v očistě našeho organismu, protože do střev přichází jednak hodně toxických látek spolu s vodou a potravou a jednak v něm vzniká velké množství škodlivých produktů látkové výměny, které musí být včas vyloučeny z organismu. Komponenty první formule Pramenů čistoty jako, kořen lopuchu a nať třezalky zvyšují pohybovou aktivitu střev a rovněž napomáhají normalizaci střevní mikroflóry, což vede k rychlejšímu odvodu toxinů a snížení vzniku střevních odpadů.

2. Očista přes močové cesty.
Ledviny a močové cesty jsou jedním z hlavních systémů očisty od škodlivin vznikajících v organismu člověka během jeho života. Nať přesličky a truskavce a listy brusinky a černého rybízu stimulují očistné funkce močového ústrojí.

3. Očista přes játra a žlučové cesty.
Jak známo, játra jsou hlavním orgánem, kde probíhá zneškodňování cizorodých látek pronikajících zvenku nebo vznikajících v samotném lidském organismu. Očistná aktivita jater by však nebyla možná bez vylučovacího žlučového ústrojí, kterým jsou všechny škodlivé látky zpracované v játrech vylučovány z organismu. Proto je v první formuli Pramenů čistoty obsažen celý komplex bylin působících žlučopudně.

4. Očista soustavy krevního oběhu a lymfatického systému.
Krev a lymfa omývají prakticky každou buňku našeho organismu. Proto kromě ostatních svých funkcí hrají nejdůležitější úlohu v očistě mezibuněčného prostředí, kdy s sebou odvádí škodliviny v nich rozpuštěné a produkty látkové výměny. První formule Pramenů čistoty upravuje očistné funkce soustavy krevního oběhu a lymfatického systému díky takovým bylinám jako jsou listy brusinky a černého rybízu, krvavce totenu, nať jetele a mochny bahenní.

5. Očista přes dýchací ústrojí.
Je známo, že průduškami a plícemi nejen dýcháme, ale i vylučujeme z organismu velké množství škodlivin a také bakterií a virů. Význam očistné funkce dýchacích orgánů roste zejména v podmínkách velkoměst a vysoké hladiny znečištění ovzduší. Proto je velmi důležité podpořit očistnou aktivitu průdušek s pomocí takových komponentů první formule Pramenů čistoty, jako kořen lékořice a nať třezalky.

6. Očista přes pokožku.
Možná ne všichni vědí, že spolu s potem se pokožkou odstraňuje hodně odpadních látek. Právě proto, aby se vyčistil organismus nachlazeného člověka, lidová medicína doporučuje dobře se vypotit.. Za tímto účelem byly do první formule Pramenů čistoty zařazeny byliny podporující pocení: květy lípy a nať třezalky.

7. Očista přes imunitní systém.
Jak bylo zjištěno v poslední době, chrání nás imunitní systém nejen před infekčními faktory, ale i před mnoha nebezpečnými chemickými látkami. V tomto smyslu má řada bylin stimulujících aktivitu imunitního systému navíc i očistný účinek. Ve složení první formule Pramenů čistoty je to třapatka, nať mochny bahenní a třezalky.

Formule 2
VNITROBUNĚČNÁ OČISTA

Druhá formule přípravku Prameny čistoty pomáhá očistit vnitrobuněčné prostory.

Očista přes játra, ledviny, střeva, lymfatický systém nebo další vnitrobuněčné systémy je dnes za veškerou svou efektivitu považována už za nedostatečnou pro podporu vnitřní čistoty organismu.
Prostory mezi buňkami mohou být čisté, ale buňky samotné při tom zůstávají zahlcené odpadními látkami.
Proto je třeba při mezibuněčné očistě zajistit čistotu i uvnitř buněk. Jednak je nutno zneškodnit všechny škodliviny, které se dostaly dovnitř buněk a jednak je nutno vyloučit celý tento “odpad” z buněk. To má na starosti druhá formule Pramenů čistoty. Speciálně vybrané rostlinné komponenty tohoto produktu stimulují činnost zvláštních vnitrobuněčných enzymů, které zneškodňují škodliviny pronikajících dovnitř buněk.

Vědci vyčleňují dvě základní skupiny enzymů vnitrobuněčné očisty.
První skupina enzymů provádí bezprostřední zneškodnění toxických látek a mění jejich chemickou strukturu.
Druhá skupina enzymů přeměňuje tyto chemicky změněné toxiny do rozpustné formy, která umožňuje jejich následný odvod z buněk. Současně druhá formule Pramenů čistoty zohledňuje specializaci různých enzymů hlídajících čistotu našich buněk. Jedny ingredience jako např. extrakt ze zeleniny rodu křížatých, extrakt ze slanobýlu chlumního, plody ostropestřce a extrakt z nátržníku (kurilského čaje) napomáhají rychlému zneškodňování nebezpečných toxinů.
Jiné rostlinné komponenty jako např. kořen smetanky, listy petržele, jehličí jedle a listy zeleného čaje stimulují odvod těchto odpadů z buněk.

Formule 3
ANTIOXIDAČNÍ OCHRANA BUNĚK

Formule 3 je nejvyváženějším komplexem všech 25 přírodních antioxidantů nezbytných pro člověka, který je speciálně určen k trvalému preventivnímu užívání.
V tomto patentovaném přípravku jsou obsaženy antioxidanty pro všechny případy a na všechny problémy související s oxidačním stresem. Třetí formule Pramenů čistot má právě za úkol chránit naše buňky před vnitřní korozí, to znamená před ničivým účinkem volného kyslíku.

 • vynikající přípravek vnitřní kosmetiky
 • silný imunostimulátor
 • antitoxický prostředek
 • prostředek k prevenci únavy a vyčerpání po sportu
 • přípravek proti stárnutí
 • protizánětlivý a hojivý komplex
 • prostředek pro zlepšení stavu očí, srdce, jater, kloubů

Třetí formule přípravku Prameny čistoty je složitý komplex antioxidantů rostlinného, živočišného a minerálního původu.
Tyto unikátní přírodní vlastnosti chrání buňky před volným kyslíkem a dalšími nebezpečnými chemickými látkami. Ne náhodou jsou antioxidanty v současné medicíně a kosmetologii považovány za hlavní prostředek proti stárnutí.
Třetí formule Pramenů čistoty využívá všech ochranných vlastností antioxidantů a zajišťuje trojí ochranu buněk.
Jednak vnější ochranu buněk, jednak vnitřní ochranu buněk a nakonec zpevnění buněčných systémů.

Za prvé, to je vnější ochrana buněk. Takové antioxidanty jako vitamín C, rostlinné bioflavonoidy, aktivní látky z listů borůvky, maliny a broskvoně, natě mateřídoušky a plodů šípku a také unikátní extrakt z jadérek vinných hroznů vytváří „neproniknutelnou“ bariéru okolo každé buňky. Jakmile se v blízkosti buňky objeví nebezpečné molekuly, tyto antioxidanty je okamžitě pohltí a neutralizují.

Za druhé, to je vnitřní ochranu buněk. Antioxidační stopové prvky jako zinek, selen, měď a mangan pronikají dovnitř buněk a stimulují činnost ochranných vnitrobuněčných enzymů. Tyto enzymy podobně jako „lapače“ neutralizují volný kyslík vznikající uvnitř buněk.

Za třetí, to je zpevnění buněčných stěn. Vitamíny A a E a také unikátní rostlinné antioxidanty lístků měsíčku pronikají dovnitř buněčného obalu a blokují tak destrukční procesy okysličování, které mohou vést ke vzniku nebezpečných “děr” v buněčných stěnách.

Balení

Formula 1: 60 kapslí,
Formula 2: 60 kapslí,
Formula 3: 60 kapslí

Upozornění

 • Neslouží jako náhrada pestré stravy.
 • Slouží jako doplněk denního doporučeného přísunu vitaminů
 • Není vhodný pro těhotné a kojící ženy.
 • Přípravek musí být uchovávány mimo dosah a dohled dětí.
 • Individuální nesnášenlivost komponentů biologicky aktivního doplňku stravy.
 • Před užíváním se doporučuje lékařská konzultace.
 • Uchovávejte na chladném a suchém místě při pokojové teplotě do 25 stupňů Celsia.
 • Neobsahuje lepek ani laktozu.

Složení

Složení preparátů Prameny čistoty  – Renaissance Triple Set:

Český / latinský název rostliny Vztah ke zdraví ( zdravotní tvrzení «On hold» seznam EU)
Prameny čistoty Formule 1
2 kapsle Formule-1 obsahují:
Aloe vera – extrakt (Aloe vera): 16 mg Normální hladina cukru v krvi
Přirozená obranyschopnost – imunitní system
Napětí – únava
Antioxidant
Čištění a detoxikace, imunitní system
Přirozená obranyschopnost – imunitní system
Normální hladina glukózy v krvi
Normální stav pokožky
Vylučování – pročištění těla
Kontrola tělesné hmotnosti & hubnutí
Normální činnost gastrointestinálního traktu
Předmenstruační comfort
 Fenykl – extrakt (Foeniculum vulgare): 200 mg
Normální trávení
Kojení
Sekrece hlenu
Vylučování moči
Detoxikace
 Heřmánek – extrakt (Matricaria recutita): 160 mg  Normální trávení
Metabolismus lipidů
Normální funkce dýchacího systému
Uvolnění dýchacích cest s rýmou
Normální stav pokožky
Uvolnění dýchacích cest s rýmou
Normální trávení – normální funkce jater
Jitrocel – extrakt (Plantago lanceolata): 192 mg Antioxidant
Normální funkce střevního traktu, mikrobiální rovnováha
Imunitní systém – antioxidant
Normální funkce střevního traktu, microflora
Normální stav kloubů
Normální trávení a funkce jater, pročištění
Normální funkce dýchacího systému
Normální funkce střevního traktu
Normální hladina cholesterolu v krvi
Normální hladina cholesterolu v krvi – hladina lipidů
 Lopuch – extrakt kořene (Arctium lappa): 120 mg Vylučování – pročištění těla
Normální hladina glukózy v krvi
Normální funkce dýchacího systému
Normální stav pokožky
Normální funkce horních cest dýchacích / Imunita
Normální trávení
Vylučování vody z organizmu
Normální stav kloubů a chrupavek
Přeslička – extrakt (Equisetum arvense): 68 mg
Normální funkce  močových cest a ledvin
Normální činnost jater – choleréza – pročištění
Normální funkce močových cest a prostaty
Normální stav pokožky, vlasů a nehtů (mineralizace)
Normální funkce močové soustavy
Normální stav kostí a kloubů
Osvěžení těla
Zdravé dýchání
Odolnost
Normální stav pokožky, vlasů a nehtů
Normální činnost jater
Ředění
Vylučování
Normální činnost kardiovaskulárního systému – pružnost
Normální stav pokožky a  tkání
Normální funkce prostaty
Normální funkce  močových cest  a ledvin
Třapatka nachová – extrakt (Echinacea purpurea): 44 mg Normální funkce horních  cest dýchacích
Normální funkce dýchacího systému
Normální funkce dolních močových cest
Přirozená obranyschopnost – imunitní system
Aloin: 2 mg
Fenoly: 1,76 mg
Inulin: 24 mg

Kapsle želatinová: 200 mg
 Prameny čistoty Formule 2
 2 kapsle Formule-2 obsahují:
Česnek medvědí sibiřský – extrakt (Allium ursinum): 160 mg
Vylučování těžkých kovů
Metabolismus cholesterolu
Normální činnost oběhové a střevní soustavy
Normální činnost kardiovaskulární soustavy (srdce)
Šalvěj lékařská – extrakt (Salvia officinalis): 120 mg Hormonální rovnováha
Vlasy
Řídnutí
Menopauzální komfort
Antioxidant
Normální trávení
Přirozená obranyschopnost – imunitní systém
Normální funkce dýchacího systému
Pocení
Zdraví žen předmenstruační komfort
Normální stav kostí a kloubů
Šišák bajkalský – extrakt (Scutellaria baicalensis): 80 mg Normální stav kloubů a svalů
Třezalka – extrakt (Hypericum perforatum): 120 mg Normální trávení
Normální funkce močových cest – ledviny
Normální funkce dýchacího systému
Normální stav pokožky
Duševní zdraví – emoční rovnováha
Relaxace – pozitivní nálada – spánek
Osvěžení těla
Normální funkce kardiovaskulárního systému
Imunita
Hypericin: 0,36 mg
Křen planý – extrakt (Armoracia): 120 mg
Potočnice lékařská – extrakt: 200 mg
Baikalin: 6,4 mg

Taniny: 1,8 mg

Kapsle želatinová: 200 mg

Prameny čistoty Formule 3
2 kapsle Formule-3 obsahují:
Borůvka – extrakt (Vaccinium myrtillus): 40 mg Normální činnost cévní soustavy
Těžké nohy
Trávení – střevní tranzit
Normální hladina cukru v krvi
Antioxidant
Metabolismus glukózy, lipidů a bílkovin
Normální stav zraku – antioxidant
Dobromysl – extrakt (Origanum vulgare): 80 mg Normální funkce dýchacího systému
Normální funkce střevního traktu
Normální činnost kardiovaskulárního systému – krevní tlak
Normální funkce horních  cest dýchacích/ Imunita
Kojení
Normální činnost jater
Duševní výkon – spánek
Normální trávení
Normální funkce žlučníku
Antioxidant
Přirozená obranyschopnost – imunitní system
Středomořská borovice – extrakt (Pinus pinaster): 10 mg Normální funkce dýchacího systému
Normální činnost cévní soustavy – mikrocirkulace
Antioxidant
 Šalvěj – extrakt (Salvia officinalis): 100 mg Hormonální rovnováha
Vlasy
Řídnutí
Menopauzální komfort
Antioxidant
Normální trávení
Přirozená obranyschopnost – imunitní systém
Normální funkce dýchacího systému
Pocení
Zdraví žen předmenstruační komfort
Normální stav kostí a kloubů
Zelený čaj – extrakt (Thea chinensis L.): 60 mg
Vylučování vody z těla
Normální činnost srdce
Normální hladina glukózy v krvi
Kognitivní funkce – antioxidant
Dentální zdraví
Normální stav zraku – antioxidant
Normální střevní mikroflóra
Normální funkce střevního traktu
Normální činnost srdce, hladina cholesterolu v krvi
Normální funkce prostaty – antioxidant
Normální stav pokožky – antioxidant
Normální činnost cévního systému
Normální hladina cholesterol
Kontrola tělesné hmotnosti
Metabolismus lipidů
Zdraví žen
Antioxidant
Duševní stav a výkon
Koncentrace
Učení
Orální zdraví
Pružnost cév
Vitamin A (120 % DDD): 300 mikrogram
Vitamín B1 (thiamin hydrochlorid) (120 % DDD): 2 mg
Vitamín B2 (riboflavin) (120 % DDD): 2,2 mg
Vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid) (120 % DDD): 2,2 mg
Vitamin C (87,5 % DDD): 70 mg
Vitamin E (208,3 % DDD): 25 mg
Zinek (citronan zinečnatý) (120 % DDD): 12 mg
Chrom (pikolinát chromitý) (120 % DDD): 50 mikrogram
Klikva – extrakt plodů (Vaccinium subgen. Oxycoccus): 100 mg
Jód (jodid draselný) (120 % DDD): 150 mikrogram
Selen (seleničitan sodný) (120 % DDD): 70 mikrogram
Kyselina askorbová – vitamín C: 70 mg
Vinná réva-extrakt jadérek (Vitis vinifera): 100 mg
Mangan (síran manganatý) (120 % DDD): 2 mg
Měď (síran měďnatý) (120 % DDD): 1 mg
Katechiny: 18 mg
Taniny: 1,5 mg
Beta karoten: 4 mg

BetaTab 20%: 20 mg
DL – alfa – tokoferol: 50 mg

Lykopen: 4 mg
Maltodextrin: 78,33 mg
Maltodextrin (vinná réva): 15 mg
Monohydrát laktózy: 17 mg
Polyfenoly: 70 mg
Proanthokyanidin: 9 mg
Retinol: 2 mg
Rutin: 28 mg
Rutin (tymián): 0,8 mg
Tymián – extrakt (Thymus vulgaris L.): 80 mg
Želatinová kapsle: 200 mg

Způsob použití

Dospělí užívají ráno v 8–9 hodin během jídla:  2 kapsle Formula 1 + 1 kapsli Formula 3.
Dospělí užívají večer v 1819 hodin během jídla: 2 kapsle Formula 2 + 1 kapsli Formula 3.
Během kúry pít 1,5 – 2 l neperlivé vody.

Užívat 2-3 měsíce, 2-3 krát v roce.

Doporučení

Rozhodně doporučujeme před nákupem konzultaci nabízených produktů pro co nejpříznivější účinek.

Certifikáty

Prameny čistoty - Renaissance Triple Set Sibirske zdravi


Klíčová slova k produktu : Prameny čistoty Renaissance triple set Formule 1,2,3

Normální hladina cukru v krvi • Přirozená obranyschopnost - imunitní systém • Napětí – únava • Antioxidant • Čištění a detoxikace • Přirozená obranyschopnost • Vylučování - pročištění těla • Kontrola tělesné hmotnosti & hubnutí • Normální činnost gastrointestinálního traktu • Předmenstruační comfort • Normální trávení • Kojení • Sekrece hlenu • Vylučování moči • Detoxikace • Metabolismus lipidů • Normální funkce dýchacího systému • Normální stav pokožky • Uvolnění dýchacích cest s rýmou • Normální trávení - normální funkce jater • Normální funkce střevního traktu, mikrobiální rovnováha • Imunitní systém - antioxidant • Normální funkce střevního traktu, microflora • Normální stav kloubů • Normální trávení a funkce jater, pročištění • Normální funkce střevního traktu • Normální hladina cholesterolu v krvi • Hladina lipidů • Vylučování – pročištění těla • Normální hladina glukózy v krvi • Normální funkce horních dýchacích cest • Vylučování vody z organizmu • Normální stav kloubů a chrupavek • Normální funkce močových cest a ledvin • Normální činnost jater • Choleréza • Pročištění • Normální funkce močových cest a prostaty • Normální funkce močové soustavy • Zdravé dýchání • Odolnost • Normální stav pokožky, vlasů a nehtů • Ředění • Normální činnost kardiovaskulárního systému - pružnost • Normální stav pokožky a tkání • Normální funkce prostaty • Normální funkce močových cest a ledvin • Normální funkce dolních močových cest • Vylučování těžkých kovů • Metabolismus cholesterolu • Normální činnost oběhové a střevní soustavy • Normální činnost kardiovaskulární soustavy (srdce) • Hormonální rovnováha • Vlasy • Řídnut • Menopauzální komfort • Imunita • Pocení • Zdraví žen předmenstruační komfort • Normální stav kostí a kloubů • Normální stav kloubů a svalů • Normální funkce močových cest - ledviny • Duševní zdraví - emoční rovnováha • Relaxace - pozitivní nálada - spánek • Osvěžení těla • Normální funkce kardiovaskulárního systému • Normální činnost cévní soustavy • Těžké nohy • Trávení - střevní tranzit • Metabolismus glukózy, lipidů a bílkovin • Normální stav zraku - antioxidant • Normální činnost kardiovaskulárního systému - krevní tlak • Duševní výkon - spánek • Normální funkce žlučníku • Normální činnost cévní soustavy - mikrocirkulace • Vylučování vody z těla • Normální činnost srdce • Kognitivní funkce - antioxidant • Dentální zdraví • Normální střevní mikroflóra • Normální činnost cévního systému • Duševní stav a výkon • Koncentrace • Pružnost cév • Orální zdraví •

Produkt Prameny čistoty Renaissance triple set Formule 1,2,3 zařazen do programu:

AlergieDetoxikaceDiabetImunitaJátraKontrola váhyLedvinyNervový systémPracovní schopnostPro mužePro ženyProdloužené mládíProtiparazitární očistaPružné spojeSrdečně-cévní soustavaŠtítná žlázaTrávicí soustavaŽaludekZpevnění kostíZrak

Možná vás budou zajímat následující produkty:Doporučit produkt známému (text):


Doporučit produkt známému (odkaz):

Výrobce: Laboratoř moderního zdraví, s.r.o., Rusko, 633004 Berdsk, Novosibiřská oblast, ul. Himzavodskaja č 11/20
Webové stránky vyrobila společnost "Reklama-ru" Praha http://reklama-ru.cz