http://sibirskezdravi.cz

O nás

Na biologicky aktivní doplňky přírodního původu můžete mít různý názor, ale chcete-li být sami zdraví a nehodláte už podstupovat lékařské experimenty a opírat se o „chemické berle“,  je to jediná alternativa.
Dnes nikdo kromě Vás a přírody na sebe nevezme odpovědnost za vaše zdraví a zdraví vašich blízkých!
„Sibiřské zdraví“ je předním expertem v oblasti zdravého životního stylu od roku 1996.Dva moderní závody, vlastní Vědecké a inovační centrum sdružující ruské i zahraniční vědce v oblasti biologicky aktivních látek a nejnovější produkty pro zdraví a krásu.
Všechny fáze vývoje a výroby produktů jsou pod plnou kontrolou specialistů společnosti.
Při výrobě produktů používáme pouze ty receptury,  jež byly vytvořeny na základě nejnovějších úspěchů vědy společně s nejlepšími poznatky lidové medicíny. Každá receptura a technologie výroby produktu je unikátní a je vlastnictvím korporace.
Je to výsledek existence vlastního Vědeckého a inovačního centra ve společnosti, které aktivně rozvíjí výrobu technologicky náročných produktů. Poptávka po našich produktech převyšující všechna očekávání je jasným důkazem jejich efektivity a konkurenceschopnosti. Naší misí je vytvořit pro člověka svět ZDRAVÍ, tj. svět harmonie fyzického, sociálního a duševního rozvoje. To znamená dát každému možnost být plnohodnotným pánem svého života, získat zdraví a dosáhnout vysokého uznání na základě svých úspěchů.

 Výrobce: Laboratoř moderního zdraví, s.r.o., Rusko, 633004 Berdsk, Novosibiřská oblast, ul. Himzavodskaja č 11/20
Webové stránky vyrobila společnost "Reklama-ru" Praha http://reklama-ru.cz