http://sibirskezdravi.cz

Kariéra

Chcete zahájit své podnikání se „Sibiřským zdravím“?
Produkty „Sibiřské zdraví“ jsou v současné době poptávané v mnoha zemích. Společnost má zastoupení v 40 zemích světa! Česká Republika, Slovensko, Německo, Bulharsko, Polsko, Španělsko, Turecko, Vietnam, Spojené státy, Rusko, Ukrajina, Kazachstán, Kyrgyzstán, Tádžikistán, Uzbekistán, Mongolsko, Ázerbájdžán, rep. Moldavsko, Litva, rep. Bělorusko, Lotyšsko, Estonsko.

„Sibiřské zdraví“
je jednou z nejdynamičtějších společností, zabývajících se podnikáním formou přímého prodeje.
Chcete mít vyšší výdělek, ale organizace vlastního podniku se vám jeví jako příliš riskantní?
Využijte nabídky “Sibiřského zdraví”!
Je to jeden z nejjednodušších způsobů, jak zvýšit své příjmy a přitom sloučit své podnikání se stálým zaměstnáním.
Začněte spolupracovat s Korporací v systému osobních prodejů a vytvořte si vlastní databázi klientů.
Korporace garantuje 25% zisku z hodnoty osobní objednávky.
Přitom pro konzultanty a klienty platí jednotné ceny na celou produkci. Ve všech centrech služeb poradců nakoupíte výrobky za stejnou cenu. Zákazníci kupují výrobky od poradců také za stejnou cenu.
Taková politika společnosti Vám umožní komfortně pracovat a získávat garantovaných 25% z hodnoty Vaší objednávky.
Považujeme za důležité účastnit se tak veliké a závažné věci, jako je ozdravení lidské populace. Korporace nabízí svým klientům nejen inovované a patentované výrobky, které prošly klinickými testy; nabízíme dlouhodobou partnerskou spolupráci při hledání zdravého způsobu žití; spolupráci v podnikání, které je přístupné všem, užitečné a výhodné pro každého, kdo vložené úsilí i talent chce zúročit při vytváření budoucnosti – své, svých dětí a celé své země.
Výhody „Sibiřské zdraví“
  • Vlastní výrobní základna umožňuje dosažení nejvýhodnějšího poměru ceny a kvality.
  • Vlastní vědecké a inovační středisko.
  • Rozvoj moderních vědeckých směrů bádání: chronobiologie, nauka o vyvážené výživě organizmu, adaptační medicína.
  • Patentovaný základní výzkum a jeho výstupy.
  • Nejdynamičtější proces obnovy receptur a sortimentu.
  • Systém profesionálních školení konzultantů/prodejců.
  • Poradenská služba v oblasti účinků zelených potravin na organizmus.
  • Záruka trvalé garance kvality a originality produktů přímo od výrobce.
  • Cenová dostupnost pro všechny.
Způsoby a postupy prosazení
Přímý prodej jsme si vybrali jako nejperspektivnější způsob prosazení model podnikání. Idea přímého prodeje našla uplatnění na každém trhu, v každé zemi a pro každý produkt.
Metoda přímého prodeje spočívá v tom, že představíte produkci společnosti na základě vlastní zkušenosti; to znamená, že lidem vyprávíte, co osobně vám pomohlo nebo s čím vy sami jste byli spokojeni. Mezilidské vztahy jsou hlavní hybnou silou takového způsobu podnikání. Proto společnost, aplikující metodu přímého prodeje nevynakládá milióny na reklamu svých výrobků a její zákazníci tak za produkty platí méně a přitom se jim dostává individuální péče a kvalitního zboží.
Na koho se obracíme se svou nabídkou.
Přímý prodej je efektivní způsob, jak si vydělat nebo získat finanční nezávislost. Vybudovali jsme systém školení a kariérního postupu takovým způsobem, aby se do podnikání korporace mohl rychle zapojit každý aktivní člověk.
Se společností jsou dvě možnosti dosažení příjmů
Stavba odbytové struktury – to znamená vytvoření skupiny lidí, které jste doporučili společnosti, zaučili jste je a podporujete je v budování vlastního podnikání. Za tuto svou činnost dostáváte 10-12% z maloobchodního obratu zboží celé vaší struktury.
Osobní prodeje – jsou 25% garantovaného maloobchodního zisku z prodeje zboží, které jste prodali buď vy sami, nebo které vaši klienti zakoupili na základě vašeho doporučení. Speciálně rozpracovaný systém kontroly prodeje ohlídá přesně a pečlivě všechny operace, proto se vždy můžete přesvědčit, kolik jste si vydělali a svých garantovaných 25% dostanete na základě výsledků měsíce.

PŘÍLEŽITOSTI SPOLEČNOSTI
Korporace “Sibiřské Zdraví” nabízí Všem možnost kariéry nebo externí spolupráce. Cesta za zdravím, kterou nabízejí naše výrobky, je dostatečně motivující jak pro zákazníka, tak pro prodejce.

Společnost “Sibiřské Zdraví” nabízí nejrůznější výhody, možnosti, i spolupráci s naší firmou. Další z možností je nabídka spolupráce s naší aktivně se rozvíjející mezinárodní společností a registrace jako její Konzultant.

Společnost “Sibiřské Zdraví” nabízí nejrůznější výhody, možnosti, i spolupráci s naší firmou. Další z možností je nabídka spolupráce s naší aktivně se rozvíjející mezinárodní společností a registrace jako její Konzultant. Ten se může věnovat prodeji našich výrobků a to nejen v Čechách, ale i v dalších zemích světa. Přímým prodejem široké škály produktů “Sibiřské Zdraví” získáte okamžitý profit od 25% z doporučené spotřebitelské ceny + bonusy. Uspořenou částku Konzultant/Prodejce využije jako slevu při svých dalších nákupech. Pokud zapojíte do Vašeho podnikání nové partnery, získáte navíc odměnu od společnosti za vytvoření prodejní struktury.
Na celou vaši skupinu připadá v závislosti na objemu prodeje až 37% z velkoobchodního obratu objednávek, z nich Váš výdělek bude činit v průměru 10-12%.
Nárůstem stavu (počtu členů) Vaší skupiny se zároveň zvýší i odměna v rámci této prémie z Vašich osobních zakázek až na 37% z velkoobchodního obratu.
Společnost poskytuje svým poradcům srozumitelný a jednoduchý marketingový plán s provizí, která je procentuálně jednou z nejvyšších.
VAŠE VLASTNÍ PODNIKÁNÍ
MŮJ CÍL: ZÁKLADNÍ PŘÍJEM
Chci se tímto způsobem podnikání zabývat jako základní činností, přitom předpokládám příjem 2000-5000 € měsíčné.
Rozhodli jste se věnovat tomuto podnikání důkladně? Prémiový program “Sibiřského Zdraví” dovoluje vydělávat průměrné 10-12% obratu Vámi vytvořené struktury. Předpokládaného příjmu můžete dosáhnout za 3-5 měsíců.
MŮJ CÍL:    MEZINÁRODNÍ KARIÉRA
Chci svůj čas a energii věnovat perspektivní činnosti, vybudovat si mezinárodní kariéru, dosáhnout finanční nezávislosti.Obrovské množství osob nejrůznějšího věku a povolání dosáhli kvalifikace mezinárodní úrovně, protože se zaměřili na dosažení těch nejvyšších met. Jak si vydělat více? Technologie aktivního prosazování produkce. Kamkoliv se vydáte, vezměte s sebou katalogy „Zdraví a Aktivita“ a „Krása a Změna“. V těchto katalozích představujeme celý sortiment produktů Korporace „Sibiřské zdraví“. Některá vydání katalogů obsahují vzorkovníky, díky kterým vaši klienti mohou vyzkoušet produkty „Sibiřského zdraví“ a vy můžete zvýšit objem vlastních prodejů. Základem katalogu „Zdraví a Aktivita“ je program „Čistota Energie Harmonie“.
Jedná se o autorizovaný systém obnovy zdraví na buněčné úrovni, které vypracovalo Vědecké a inovační středisko Korporace na základě desetiletých zkušeností s aplikací našich Biologicky Aktivních Doplňků stravy. Program umožňuje každému Konzultantovi, bez ohledu na absenci lékařského vzdělání, se orientovat v celém sortimentu Biologicky Aktivních Doplňků stravy Korporace a komplexně jej doporučovat svým klientům. Právě komplexní přístup vám dovolí sjednávat vyšší objemy prodeje a vašim klientům přinese garantovaný výsledek.
 A nyní to nejdůležitější!
Pokud dosáhnete pozice National Leader, odmění Vás společnost služebním automobilem Mercedes-Benz a získáváte právo vstoupit do Klubu milionářů, jehož členy jsou partneři dosahující nejvyšších statutů ve společnosti.Prémie rozdělovaná společností každé čtvrtletí mezi členy Klubu dodatečně k jejich měsíční odměně se s růstem obratu společnosti zvyšuje a díky ní si můžete za 3-5 let vydělat navíc až  jeden milion EUR.
(Podrobnější informace o marketingovém plánu společnosti můžete získat od svého sponzora, který Vás do podnikání přivedl).
Koho považujeme za Privilegované klienty?
Klienti Korporace, kteří produkty nakupují pro osobní potřebu, využívají výhodný program „Privilegovaný klient“.
Pro ně je to výhodný spořící systém slev. Po registraci může Klient získat na svém účtu bonus od 5% do 15 % ceny jím zakoupené produkty. Uspořenou částku klient využije jako slevu při svých dalších nákupech. Poté, co se sami přesvědčíte o vysoké kvalitě, účinnosti a hospodárnosti produktů “Sibiřské Zdraví”, můžete ji s radostí doporučit svým známým.
Když se na základě vašeho doporučení zaregistrují jako “Privilegovaní klienti”, bude vám Korporace vyplácet 25% od hodnoty jejich nákupů. To je přeci spravedlivé – vy jste našli nové Klienty Korporace a za to se ona s vámi rozdělí o svůj zisk.
Co je to úvěrování produktů?
Jen Korporace “Sibiřské Zdraví” nabízí jedinečný systém kreditů „Úvěrování produktů“. Společnost poskytuje každému svému partnerovi možnost využít uvedený systém pro podstatné zvýšení jeho obratu zboží bez vkladu dalších finančních prostředků. Jedná se o možnost úhrady nákupu pomocí prostředků, sečtených z předchozích nákupů.
Příklad:
Zakoupili jste Biologicky Aktivní Doplněk stravy „Chronolong“ v ceně 36,5$ (cena bez DPH) 25% maloobchodní ceny je 9,13$, které druhý den ráno dostanete na svůj účet „Úvěrování produktů“. Účet „Úvěrování produktů“ je veden denně od 8. do posledního dne v měsíci, a po tuto dobu částku můžete použít jako slevu při platbě dalšího nákupu v tomto měsíci.
Programy rozvoje podnikání
Programy rozvoje podnikání umožňují každému partnerovi Společnosti získat doplňkové bonusy a strmě stoupat po kariérním žebříčku.
Zúčastníte-li se programů rozvoje podnikání, rychle dosahujete jedné kvalifikační hodnosti za druhou, získáváte finanční prémie a cenné dárky – počínaje digitálním fotoaparátem a konče vlastním domem na břehu moře!
To vše Vám umožní v krátkém čase vystoupit na novou úroveň příjmů a dosáhnout svých cílů.
Cena registrační sady je 240 korun.


Výrobce: Laboratoř moderního zdraví, s.r.o., Rusko, 633004 Berdsk, Novosibiřská oblast, ul. Himzavodskaja č 11/20
Webové stránky vyrobila společnost "Reklama-ru" Praha http://reklama-ru.cz