http://sibirskezdravi.cz

Historie

history-sibirske-zdravi

Historie Korporace „Sibiřské zdraví“ započala roku 1996, když dva mladí, dvacetiletí podnikatelé vytvořili společnost, která se rozhodla proniknout na široký trh s perspektivními ruskými vědecky podloženými produkty, určenými k podpoře lidského zdraví.

Myšlenka podpory národních projektů se v době absolutní převahy importované produkce ukázala být vpravdě revoluční. Za pouhých 5 let se sortiment produktů společnosti rozrostl ze tří jednoduchých na více než 368 různorodých položek. Mnohé z nich jsou skutečně jedinečné a na trhu Ruska dosáhly té nejvyšší poptávky. Růst poptávky po produktech Korporace „Sibiřské zdraví“ brzy nastolil otázku vybudování vlastních výrobních kapacit, neboť výrobní možnosti vědeckých partnerů Společnosti již nestačily uspokojovat rostoucí obrat zboží.

V roce 1999 byl uveden do provozu první výrobní komplex Korporace „Sibiřské zdraví“.

Brzy poté, v roce 2001, zahájilo činnost vlastní Vědecké a inovační středisko, které sdružilo všechny vědecké Partnery Korporace „Sibiřské zdraví“, dosud působící jako samostatné vědecko-výrobní jednotky. Tento krok napomohl stálé výměně vědeckých zkušeností a napomohl vývoji a vytvoření absolutně unikátních receptur a produktů, které již v roce 2007 získaly první patenty.

Zařazení vlastních, jedinečných a patentovaných produktů, vyrobených na základě sibiřských bylin, do sortimentu produktů Korporace „Sibiřské zdraví“, umožnilo Společnosti vstup na mezinárodní trhy s vlastní konkurenceschopnou nabídkou. Již od roku 2004 Společnost na mezinárodních trzích zahájila ofenzívu své obchodní značky.

V současnosti Korporace „Sibiřské zdraví“ úspěšně působí nejen v Rusku, kde je otevřeno již 79 firemních Zastoupení Korporace v 68 městech.

Společnost má zastoupení v 22 zemích světa!

Rusko, Ukrajina, Kazachstán, Kyrgyzstán, Tádžikistán, Uzbekistán, Bulharsko, Německo, Česká Republika, Mongolsko, Spojené Státy, Ázerbájdžán, Rep. Moldavsko, Litva, Rep. Bělorusko, Lotyšsko, Turecko, Vietnam, Polsko, Estonsko, Španělsko, Slovensko.

Každým rokem expanze Korporace „Sibiřské zdraví“ nabírá na obrátkách. Pro zajištění stále rostoucího obratu Korporace „Sibiřské zdraví“ v roce 2007 zahajuje činnost úplně nového, moderního výrobního komplexu a pouhé tři roky poté, v roce 2010 jej rozsáhle modernizuje a znovu rozšiřuje. Společnost stále rozšiřuje svůj sortiment a uvádí na trh více než 25 nových výrobků ročně, přičemž s ohledem na nejnovější vědecké poznatky současně inovuje receptury výrobků stávajících.

V roce 2007 Korporace zahajuje činnost nového, moderního výrobního komplexu.

Avšak nejdůležitějšími jsou v 17-ti leté historii působení Korporace „Sibiřské zdraví“ příběhy úspěchu partnerů společnosti.

Tisíce prostých občanů, kteří díky usilovné práci dosáhli úspěchu, bez ohledu na věk, pohlaví, vzdělání. Dostali příležitost k získání stálého měsíčního příjmu, příležitost realizovat své nejodvážnější sny a touhy, příležitost cestovat na nejkrásnější místa světa, mnohdy ve svém životě poprvé!

 Výrobce: Laboratoř moderního zdraví, s.r.o., Rusko, 633004 Berdsk, Novosibiřská oblast, ul. Himzavodskaja č 11/20
Webové stránky vyrobila společnost "Reklama-ru" Praha http://reklama-ru.cz