http://sibirskezdravi.cz

Ženy a zdraví

zenskoe-zdorovje-1Podíváme se na takový problém,  jako je hormonální disbalance.
Všechno spočívá v tom, že značné množství hormonů v určité etapě, je zpracováváno v játrech.
Tento proces se jmenuje oxidace (okysličování), i tento proces musí být úplný, jelikož na základě oxidací vznikají nové hormony, které regulují životně důležité procesy. Pochopitelně, pokud jsou defektivní, nebudou moct správně plnit svou funkci. Játra zpracovávají tyto hormony stejným systémem fermentů, kterou zpracovává jedy, toxiny, chemické látky, léky, hormonální kontracepci atd.
Pro jednu a tutéž skupinu fermentů je to velkým zatížením. Játra pracují s velkým napětím, oxidují velké množství toxinů, a při tom vzniká velké množství oxidů, hydroperoxidů a následně velké množství volných radikálů, které už sami o sobě ničí játra, poškozují membrány jaterních buněk, snižují jejích energetiku a toto všechno dohromady způsobuje zmenšeni fermentativních resursů.

Až budeme mluvit o prevenci a léčení onemocnění, ve všech schématech bude přítomný preparát Novomin, je důležité aby jste chápali, že dnes žádná žena bez Novominů existovat prostě nemůže. V opačném případě skonči v onkologií, dřív nebo později – dílo časů.
Fermentativní resursy se snižují, není jích dost pro úplnou oxidací hormonu, vzniká nerovnováha. Ženský pohlavní hormon se jmenuje estradiol, v játrech se procesem oxidací přeměňuje na estrogen.
Estrogen odpovídá za zdrávi ženy. Má kolem 400 styčných bodů v organizmu. Pokud játra pracují plnohodnotně, pokud fermenty pracují plnohodnotně, vyrábí se frakce estrogenů C2, která pro organizmus je dobrou frakcí. Právě ona dělá ženu ženou, odpovídá za lesk její oči, za pleť, sliznici, stav kostí, stav kardiovaskulárního systémů.
Pokud fermentativních sil není dost, například žena má velkou toxickou zátěž, nehlídá svůj jídelníček, bere hodně kontracepce a léků a nebo má problém s játry (hepatitida) nebo žlučníkem, v tom případě vzniká nedokysličená frakce estrogenů C16. Pokud této skupiny estrogenů je nakupeno 5 % vůči celkovému množství estrogenů, vznikají poruchy menstruačního cyklu, bolestivost během tohoto období, taky bolestnost mléčné žlázy.
Pokud C16 je 10-15 %, vzniká diagnóza mastopatie, fibrom. Jedná se o rozrůstání sliznic mléčné žlázy, objevují se cistozné útvary ve vaječníkách. Pokud přebytek C16 činí 20-25 % (znamená to, že játra už vůbec špatně fungují), vzniká značný myom, mastopatie s fibrozními, cistozními komponenty v uzlíčkové formě, objevují se polipy v děloze, cistozy vaječníků.
A s přebytkem C16 vice než 30 % mnohokráte vzrůstá možnost vzniku onkologických onemocnění mléčné žlázy a dělohy.

Ale!!!zenskoe-zdorovje-3
Upozorňují vás na to, že hormonálně závislé nádory se nikdy nemění na zhoubné! Proto nepodléhají operativnímu léčení je i velkou chybou, kdy mladé dívky 23-25 let jsou operované z důvodu mastopatie nebo myomů dělohy.

Vždyť dnes už ve všech příručkách, na všech konferencích, všude, kde studují gynekologii, se mluví o tom, že hormonálně závislé nádory se dá zdolat bez chirurgického zásahů. Jedinou variantou, kde operace je nutná, je přítomnost velké fibromy, kdy po ukončeni menstruací pokračuje životu nebezpečné krváceni, tj. ne sám myom překáží natolik, že musí jít ven, ale proto, že způsobí takové komplikace.
Tyto tézy jsou principiálně důležité, i na něj se budeme odvolávat až přijde řeč o léčení.
Za prvé, velmi důležité je chápat, že volné radikály poškozují buňky jater, ničí jejích membránu, snižují energetiku, proto je třeba zdolat volné radikály. A proto obracíme vaši pozornost na zapatentovaný antioxidační komplex pod názvem NOVOMIN, který obsahuje přírodní antioxidanty, a tím důležitějším, v tomto komplexu, je přesně sestavený poměr aktivních komponentů.
Díky tomu Novomin z jedné strany zabezpečuje pevnou ochranu a normalizaci metabolizmu ve zdravé tkáni, na druhou stranu ničí zhoubné buňky, podle zvláštnosti metabolizmu v těchto buňkách.

Během práce nad Novominem bylo obhájeno 4 doktorských a 9 kandidátských disertací, obdrženo 4 patenty a 5 autorských dokladů !!! Dnes užívání Novominů je nejlepší prevencí mnohých onemocnění,
takových jako kardiovaskulární poruchy, vředové procesy, napadeni organizmů kvůli špatné ekologií, onemocnění krve. Z tohoto soupisu budeme projednávat ženská onemocnění i při sestavováni schématu Novomin bude v každém z nich.
Za druhé, fermentativních zásob jater není dost na plnohodnotnou oxidaci. Na dnešek neexistuje ani jeden medikamentózní preparát, který by dovolil zlepšit fermentační funkce jater. Občas pro povzbuzeni této detoxikační vlastnosti některé obyvatele užívají jedovaté byliny, takové jako moroznik, vlašťovičník, bolehlav škvrnitý.
Důležité je chápat, že všechny jedy, které se dostanou do organizmu, vyvolávají poplašný signál, že je nutné neodkladně něco dělat, jinak organismus zahyne.
Tehdy játra nechávají všechny ostatní funkce a veškeré síly se přepínají na zvýšeni aktivity fermentů pro zneškodňování jedu. Na první pohled se zdá, že došlo ke zlepšeni stavů, ale toto pro organismus je totéž, co šlehat upadlého koně, tj. my popoháníme funkce orgánů v momentě, kdy jeho rezervy jsou využité.
Samozřejmě potom přichází zhoršení. Máme hodně smrtelných případu po užívaní morozniku, a zvýšených dávek vlaštovičníku. Tyto preparáty se dá používat v homeopatických dávkách jen k zevnímu užívání.

Kde je východisko?
Protože člověk žije na zemi už dlouhou dobu, i toxiny, i jedy různého původu se dostávají do organizmu, stále existují také nejedovaté rostliny, které napomáhají tělu k zneškodňování a vyplavování karcinogenních látek.
Jednou z takových rostlin, je zelí. Je to velkolepá rostlina, která při pravidelném užívání zvyšuje efektivnost zneškodňování nebezpečných karcinogenů díky přítomnosti potravinových indolů. Je známo, že mnohé firmy produkují nějaké čistící preparáty, které fungují jako lehké projímadlo, nebo díky bobtnání, vázání a vylučování, tj. fungují jako sorbent.
Na dnešním úrovni vědy tyto preparáty jsou silně zastaralé, protože sorbce je 1/100 části detoxikaci.
V Korporaci „Sibiřské Zdraví“ byl vynalezen preparát „Prameny Čistoty“, ve kterém jsou obsazeny byliny, které mají schopnost zlepšit funkcí fermentů.
V tomto produktu je založen indolový koncentrát křížatých (zastoupeny všechny druhy, včetně brokolicí, zeli, řepy, tuřínu, růžičkové kapusty a taky květák).
Extrakt Kurilského čaje, plod ostropestřce, slanobýl – to jsou ingredienty, zvyšující aktivitu první skupiny fermentů – nitrobuněčné detoxikací, a kořen pampelišky, listí petržele, zeleného čaje a jehličí sibiřské jedle – stimulují zneškodňující aktivitu druhé skupiny nitrobuněčných fermentů.

Mimochodem, podle stejného principu jsou vytvořené i Lymfosany. Zvlášť označíme účinek, který vykazují indolové sloučeniny u práce nitrobuněčného systému. Současné vědecké údaje mnoholetých epidemiologických výzkumů mezi ženy středního věku v Japonsku a USA přesvědčivé potvrzuje onkoprevenční efekt potravinových indolů.
Přičemž souvislost mezi úrovněmi užívání indolových sloučenin a onemocněním rakovinou mléčné žlázy v USA a Japonsku jsou ukázané v tabulce.
STŘEDNÍ ÚROVEŇ UŽÍVÁNÍ POTRAVINOVÝCH INDOLŮ (mg/týden) JAPONSKO – 241, USA – 17,6
ONEMOCNĚNÍ RAKOVINOU MLÉČNÉ ŽLÁZY (na 10 000 lidí) JAPONSKO – 25, USA – 125
Účel indolových sloučenin spočívá v aktivizaci první fáze metabolizmu estrogenů v játrech a zmenšování škodlivé formy metabolitu C, tím pádem zmenšují riziko onemocnění rakovinou. Formule 2 „Pramenů Čistoty“ obsahuje akorát to množství potravinových indolů, které vidíme v řádku, kde je ukázáno Japonsko.
Jelikož funkce jater je důležitá, hned řeknu pár slov o čaji „Bylina Života“. Ten musí být nutně přítomný ve schématech, které budeme rozepisovat, protože má velmi dobré složeni, díky kterému chrání buňky jater před škodlivým vlivem a napomáhá normalizací složeni žluče.

Chci říct dvě slova o žlučníku, je to důležité. Nikde ve světě neodstraňují žlučník – je to absurdní operace, protože následky jsou děsné. Organizmus žil tak celý život: v zimě hodně jíme, málo se pohybujeme, vzniká písek a kamínky, jakmile přichází jaro, pohybu je více, začínáme přidávat k jídlu zeleninu. Díky ní kamínky a písek během léta se rozpustí. Je třeba jen hlídat aby v jídle byli zastoupeny všechny tyto zelené rostlinky, pokud člověk nemá v potravě zeleninu, večer by si měl dělat čaj „Bylina Života“, protože obsahuje byliny, kterým řikají „detergenty“, ty napomáhají ke změně struktury žluči a rozpouštění kamenů a písků.
Kamení jakékoliv velikosti se dá rozpustit jestli budete používat „Bylinu Života“, „Nefrovit“, dvě polévkové lžíce šťávy červené řepy, a pokud přidáte k tomu náš Lněný olej (čajovou lžičku 2x denně), rozpustíte postupně jakýkoliv kamení.

Chci vám připomenout, že i vápník se rozpouští a vstřebává se organizmem, pokud flora bude normální (není disbadterioza).
Proto přidejte do schématu „Achátový“ elixír a při střídavém užívání Lymfosanů (Bázový a E) vápník se vůbec nebude ukládat (nejhorší kamínky jsou vápníkové).
Proto nikdy není třeba se bát “Co když se kámen začne hýbat“, a pěstovat je do větší velikosti, až budete muset si vyoperovat žlučník.
Mastopatie – to je nezhoubné onemocnění mléčné žlázy. Projevuje se přebytečným rozrůstáním její tkaní. Základní příčinou je hormonální disbalance.
Pokud v mléčné žláze měsíčně probíhají cyklické změny v podobě nalévání před cyklem a potom všechno zmizí – nepřekáží to životu, nevyvolává nepříjemné pocity. Ale při nadměrném nakupení C16, nalévání už je značné, vzniká bolestivost.

zenskoe-zdorovje-4Co zhoršuje tyto stavy?
Za prvé potrat, z hlediska hormonálních vztahů, je potrat nejnebezpečnějším aktem, které žena na sobě provádí. Proč?
Protože estrogeny v organizmu mají 400 styčných bodů, v momentě začátku hormonálních změn, začíná souběžně přestavba ve všech orgánech a systémech, jelikož během těhotenství pracují úplně jiné hormony. Po potratu během 2 let v organizmu probíhá obnova hormonálních vztahů. Ve světě je zvykem, že jestli z nějakého důvodů (v zahraničí většinou na základě zdravotních údajů) byl proveden potrat, tak dalších 9 měsíců se provádí velmi seriózní rehabilitace, a během dvou let tato žena je pod lékařským dozorem.

Chci vás upozornit, že nedostatek jódu taky napomáhá vývoji mastopatií. Existuje taková věta :“Rakovina se bojí jódu“, a u nás, u všech výrazný nedostatek jódu. Dnes je jíž úplně jednoznačně ukázáno, že farmakologické, chemické preparáty jódu nejsou efektivní v těchto situacích. Na tyto preparáty u žen (+30) velmi často vznikají cisty štítné žlázy. Chemické preparáty organizmus nevstřebává. Proto všechny naše produkty, které obsahují laminárii, včetně „Komplexu Kontroly Kalorijnosti“(KKK), taky měli by být přítomní v předpisech. Je třeba pamatovat ještě na to, že kouřeni, alkohol, nadváha, záliba pro chemické preparáty – provokuje mastopatií.
Něco ke klasifikací. Rozlišují difuzní mastopatii s převahou žláznatého komponentů (žláza je tvrdá a dá se nahmatat), nebo cistozného komponentů (prohmatávají se cisty zvlášť), uzlíčková fibrózní, cistozní mastopatie – je to, jako pravidlo, zanedbaná situace.

Každá žena musí ovládat samodiagnostiku – ohlídat symetrie poprsí, jestli nejsou ztvrdliny lymfatických uzlin v podpaždí – je důležité co nejdříve vyjevit první příznaky mastopatií. Po 35 letech je nutná mammografije jednou za 2 roky. Je možné dělat UZI (SONO) mléčné žlázy. Teď pohovoříme o prevenci ženských onemocnění. V první řadě je třeba zabývat se játry a dělat to stále, ne jednou nebo dvakrát ročně.

Určitě užívat preparáty: Lymphosan, Prameny Čistoty.
Co tyto preparáty dají konkrétně? Prameny Čistoty zlepšují stav ženského močového a pohlavního systému, normalizuje metabolizmus ženských pohlavních hormonů, zneškodňuje látky, které jsou schopné vyvolat nádorové procesy prsu a pohlavních orgánů. To samé se dá říct o Lymphosanech F a Bázovém, jelikož obsahují byliny, které zlepšují fermentativní systém jater. Zvlášť se chci pozastavit u Malachitového elixíru sérii Sibiřský propolis.
Elixír obsahuje:

Hranici jednostrannou, je dobrá na fibromy dělohy, poruchy menstruačního cyklu, zánětlivých gynekologických procesech.
Pastuší tobolka – normalizuje metabolizmus ženských pohlavních hormonu, snižuje riziko vývoje hormonálních nádorových procesů.
Šalvěj – normalizuje balance ženských pohlavních hormonu (v Egyptu po epidemiích nutili ženy užívat Šalvěj pro zrychleni přirostu obyvatelů).
Kořen lékořice – zpomaluje proces stárnutí, normalizuje balance ženských pohlavních hormonů.
Andělika a Heřmánek – reguluje menstruační cyklus.

Malachitový elixír musí být přítomný v předpisech, je dobrý jak na hypertonií, tak na hypotonii. Lněný olej – velkolepá prevence nádoru mléčné žlázy. A když zvážíte, že obsahuje cedrový olej, sojový a rakytníkový, tak máme velmi silný komplex, jelikož organizmus dostává různé druhy vitaminů E.
A je to dodatečný kladný vliv na štítnou žlázu, slinivku, na cévy, mozek atd. Amarantový olej – díky skvalenům je skvělou prevencí nádorových onemocnění. Cedrový olej – obsahuje fosfolipidy, které chrání játra. Novomin – uvolňuje játra od zatíženi volnými radikály, používá se k prevenci zhoubných onemocnění, protože ničí zhoubné buňky, normalizuje metabolizmus hormonů. Nádor přestává růst, pokud jde o fibrom, policistozu, endometriózu.
A pak pomoci dalších preparátů, zlepšujeme funkci jater, normalizujeme hormonální balance, nádor se začíná zmenšovat i tehdy operativní léčení není zapotřebí. A pokud jde o difuzní mastopatií, můžeme zdolat problém za 1-3 měsíce. Jak brát v této situaci Novomin?
Pokud máte menstruaci, tak za 3-4 dni po ukončeni začít brát preparát 8-10 kapslí denně jednorázově během 10 dní. Pokud menstruaci nemáte, tak 4 kapsle denně po celý život. V jakékoliv situaci, kdy začínáme brát Novomin, berte 5-7 dni 8-10 kapslí, protože právě toto množství nastartuje fermentativní proces, a pak přejdete na prevenční dávkovaní 4 kapsle denně stále bez přestávky.
Je dobré pamatovat i na Lymfosan M, který dobře působí na štítnou žlázu. Můžeme přidávat taky „Komplex Kontroly Kalorijnosti“(KKK) (obsahuje laminariju) a čaj Bílá vlaštovka.

Takhle muže vypadat naše schéma:

Lymfosan Základní, nebo Prameny Čistoty nebo Lymphosan F střídavě – tyto preparáty je třeba brát pořad (2 týdení ukázané na kelímku – to je doba, kdy se ukazuji klinické účinky. Pro dosaženi výsledků, musíme brat každý druh produktů po jeden měsíc).
Nutné je stále brát oleje, střídavě. Lněný – měsíc, Cedrový – měsíc, Amarantový – měsíc. Ve schématu musí být přítomný nějaký olej.
Kdy Sukolinskému (chirurg onkolog, autor Novominů) položili otázku, jak dlouho se má brát Novomin, odpověď byla : tolik, kolik chcete žit ! Proto Novomin bereme tak: pokud souvisí to s menstruací, 4 kapsle stále každý den, protože problém s volnými radikály dnes je dost aktuální, počítá se, že všechny těžké onemocnění konec konců jsou volněradikální. Volné radikály ničí buňky celého organizmů.
Malachitový elixír se dá střídat s čajem Bílá Vlaštovka.
Vždy na jaro a podzim vzpomínáme na jaterní program. Aktivní měsíce jater – říjen, březen.

Takový přístup musí být stálým.
Další situace, ve které pozorujeme hormonálně závislé nádory – je fibromiom a endometrióz. Co se týká fibromu, tak ten roste díky přebytků estrogenů C16, a pokud včasně zasáhnout a správně začít kúru k obnově funkcí jater, to myom už dále neroste a s příchodem menopauzy, velmi často prostě mizí. Ten fakt, že myom přestává růst, potvrzuje i UZI (SONO). Často ženy ani nevědí, že mají myom, pokud jen zřídkakdy navštěvují gynekologa a dozvědí se to jen když krvácení po menstruací pokračuje. Proto se doporučuje po 30 letech UZI jednou ročně, aby věděl výchozí stav. Léčeni je absolutně stejné jako při mastopatií, jelikož to je taky hormonální onemocněni.
Ptají se, jak postupovat, jestli byla operace a myom je pryč?
Nic se v tomto případě nemění. Velmi často se stává, že za 4 roky je nutná zase operace… Za 5 let další… Protože je třeba léčit příčinu, ne následek. Týká se to i mastopatií, můžete jít na operace, ale pokud se vyrábí C 16, nic se nemění.

Třetí situace, která velmi znepokojuje ženy – klimakterický syndrom!.
Já už jsem hovořila, že role estrogenu je obrovská, ne jenom ve vztahu k ženskému zdraví, že mají 400 styčných bodů. Ve všech orgánech a systémech jsou receptory, které přebírají estrogeny. I v kardiovaskulárním systému, i v kosterním, v centrálním nervovém systému, v kloubech atd. Proto, když začíná uhasínat funkce ženského pohlavní, ve všech orgánech a systémech začínají probíhat změny. Komplex těchto změn, v podstatě, je klimakterický syndrom. Dřív klimakterium nastával ve věku 55 let, teď, kvůli změně ekologii, která v první řádě ovlivňuje fermentativní systém, se změnily i sociálně-ekonomické podmínky, klimakterium nadchází už (podle výzkumu v Barnaulu a Novokuzněcků) ve věku 35-40 let.

A jestli berete v úvahu, že je předklimakterický syndrom, kdy úroveň estrogenů se začíná snižovat, tak vychází, že již od let 35 let máme této projevy, o kterých teď budeme mluvit.
1 fáze – začíná se komplexem poruch, v první řádě projevem podrážděnosti, žena nechápe co se děje. Pak nespavost, zapomnětlivost, nějaké nevysvětlitelné strachy, znepokojená nálada, neschopnost soustředit se.
2 fáze – urogenitální poruchy, které se teď vyskytují častěji, časté inkontinence, mimovolné močení při kašli. A toto všechno silně napíná ženu, protože nesmí ani kýchnout, ani smát se.
Ženy, které nevědí, že to je příznak klimakteria, obyčejný, častý (přece nemluvíme o tom se svým okolím), jdou za urologem. Ten nabízí operaci, která může vyvolat spoustu komplikací, protože jde o prošití močového kanálu (jakoby zavázání uzlíku), a inkontinence se zastaví.
Tato operace, bohužel, nepřináší očekávaný výsledek.
Ale doporučená terapie, pomocí naších preparátů, velmi rychle odstraní tento syndrom – toto je třeba vědět, je třeba o tom hovořit, pomáhat ženám v této situaci, uklidňovat a povídat jak se dá zbavit těchto problémů. Na této fázi vznikají vaginální poruchy, suchost, svědění, výměsky, nepříjemné pocity, nemožnost pohlavního styku.
Naše mastička „Tajemství lékaře“ v tomto případě je nutná, jelikož rychle odstraňuje všechny tito vaginální projevy.
Díky svému složení :
med, propolis, můmijo, šungit, spoustu éterických olejů takových jako: santalový, jedlový, amarantový, tújový, sezamový, lněný, ricinový, olivový, levandulový – všechno na to aby zdolala problémy.

Velmi často při klimakteriu vzniká osteoporóza.
Aby vápník dorazil do kosti, estrogeny jsou nenahraditelné. Pokud nejsou, je nutné přidat fitoestrogeny, jinak vápník do kosti nedojde.
Půjde kamkoliv, například, usadí se v ledvinách, ve žlučníku, v cévách. Proto je třeba periodicky předepisovat “VitaVapník” spolu s čajem Bílá Vlašťovka a další naše produkty, které obsahují fitoestrogeny.

Toto je nutná podmínka pro léčeni osteoporózy.
zenskoe-zdorovje-5
Velmi často si prvních příznaků osteoporózy nevšímáme, spíš všímáme, ale vysvětlujeme si je jinak. První příznaky osteoporózy jsou bolesti v křížové oblasti, takže v první řádě trpí bederní obratle. A tak léčíme ustřel, osteochondrozu, ale nikdy to nezvažujeme jako osteoporózu, proto léčeni nezačínáme v raném stadiu. Ještě mohou být po nocích křeče v lítkách a bolesti i ve větších kloubech. Může být vypadávání zubu, kdy zuby se najednou začínají vyviklávat. Paradentóza – je taky nedostatek vápníku. S klimakteriem souvisí riziko vzniku novotvarů, protože estrogeny chrání ženu před infarktem, inzultem, rakovinou. V momentě, kdy estrogeny nejsou, náhle vzrůstá riziko onkologii. Podívejme se co všechno nastává, jestli nejsou estrogeny, a jak už víme, jsou zúčastněné ve 400 procesech v organizmu.


Co je třeba udělat?

Dát je organizmům, ale dát ne jedenkrát, ne jeden rok, ale každý den, stále. Proč v zahraničí ženy jsou tolik aktivní ? Protože to dělají už dávno. Je to příznakem inteligence, příznakem peče o své zdraví. Začínalo se všechno s náhradní hormonální terapií. Užívali se umělé hormony, pak se ukázalo, že pro svůj chemický původ mají velmi mnoho kontraindikaci: onemocnění jater, ateroskleróza, hypertonie, cukrovka, porucha prokrvení mozku – právě tento spektr stavů, které žena už má před klimakteriem.
Mimoto tyto hormony jíž sami sebou náhlé zvětšují riziko vzniku nádorů mléčné žlázy a dělohy, zvětšují riziko kardiovaskulárních onemocnění, narušuje funkci jater, zhušťuje krev, dává alergické reakce. Na dnešní den je uděláno velké množství výzkumů na tisících lidi, které dokázaly, že hormonálně náhradní terapie vyvolává riziko zvětšení mléčné žlázy a endometrii. Na tuto dobu hormonálně náhradní terapií přestali používat, ale fitoestrogeny používají všechny.

Kde všude fitoestrogeny jsou obsazené ? Existuje 2 skupiny fitoestrogenů:
1 SKUPÍNA LIGNÁNY
2 SKUPÍNA SIBIŘSKÉHO ZDRAVÍ PŘÍTOMNOST V PRODUKTECH IZOFLAVONOIDY

Lékořice Lněný olej Chronolog
Vojtěška Klikev Epam 24
Datle Borůvka Lymfosan Ženský
Jetel Česnek Lymfosan Bázový
Červené suché víno Mrkev Prameny Čistoty
Petržel Malachitový elixír
Čaj zelený Zlatý elixír
Čaj černý Lněný olej
Celozrnný chleba hrubého mletí Čaj Bílá Vlašťovka, VitaVápnik
Během rozepisování způsobů užívání preparátů, se vždy dívejte se na složení.
Pokud máme začátky nějakých problémů: zrychlení srdce, změna nálady – předepisujte čaj Bílá Vlašťovka, Lymphosany, Malachitový elixír, tj. ve složení musí být fitoestrogeny.

Proč fitoestrogeny odpovídají za prevenci onkologi?
Fitoestrogeny svou přítomností blokují receptory buněk ženské pohlavní sféry a mléčných žláz, tím pádem znemožňují estrogenům C16 se spojit s receptory těchto tkáni. A bez tohoto spojení, C16 nemohou vyvolat nekontrolovaný růst buněk. Navíc, fitoestrogeny uchovávají své ochranné schopnosti, charakteristické ženským pohlavním hormonům, především vůči kardiovaskulárnímu a kosternímu systému. Přece je známo, že podle míry poruchy hormonální rovnováhy, jedním z nejnebezpečnějších onemocnění, kterým žena je vystavená v tomto období , je kardiovaskulární onemocnění a osteoporóza.
Fitoestrogeny jsou dobrou prevenci na této a další poruchy.
Jasně, že budou zapotřebí i Rytmy Zdrávi, i Komplex Kontroly Kalorijnosti(KKK), i Novomin. Zpracujeme celkové schéma, které můžeme doporučit v situaci klimakterických syndromů:
Ráno: Lymfosan Základní, Lymfosan F, Komplex Kontroly Kalorijnosti(KKK) – střídat. 11 hod : Novomin, čaj Bílá Vlašťovka.
Zvažujte, že pokud jsme si dali ráno Lymphosan nebo Komplex Kontroly Kalorijnosti(KKK), je nutné během 1,5-2 hod nic nebrat, protože tyto produkty obsahují sorbenty.
Oběd: střídat elixíry Malachitový a Zlatý. Před usínáním: Vypit olej. Mladým ženám můžeme říct o před klimakterickém syndromu, který dnes potkáváme velmi často, protože je porušená funkce jater v raném věku. Ekologie velmi často ovlivňuje plod během těhotenství.
Nikdy se ještě u nás nerodilo tolik děti s poruchou polohy žlučníku (ohyby, přehyby atd.). Žluč teče do žlučníku celou noc, ale jestli je ohyb, vzniká porucha odtoku žlučí, co přináší její stagnace a následkem je porucha funkcí jater.

Takže pokud se dozvíte, že dítě nebo mladá dívka má ohyb žlučníku, je třeba každé ráno začínat něčím horkým, pro otevření kanálu a pomoci žlučí ven, Každé ráno musí dítě hluboce prodýchat, aby bránice pomohla vyprázdnění žlučníků. Je možné i ručně, na hlubokém nádechu, jakoby palpovat žlučník, aby dal k pohybu žluč.
Muže být otokový syndrom, kdy ve druhé pulce cyklů, během zrání vajíčka,vznikají otoky na obličeji, na nohou. V této době muže být zhoršení zraků, poruchy práce mozku. Tady je prostě nutné zabývat se játry! Od půlky cyklu je třeba brát Prameny Čistoty, Malachitový elixír, čaj Bílá Vlašťovka, tj. nečekat, až tohle všechno nabere na síle, i velmi dobré je v této situaci přidat Novomin.
Celý tento program bude napomáhat ke zmenšení otoků. Další různorodost syndromu – neuro-psichycká forma, kdy se u ženy mění nálada, vzniká agrese. Velmi dobře odstraňuje agrese Lněný olej, Ejkolen. Ve druhé pulce cyklu je třeba brát Prameny Čistoty i pro zlepšeni funkci jater.

Jestli vzniká bolest hlavy – lijeme na hlavu balzám „Les“, intenzivně vtíráme – bolest rychle mizí. Můžeme k tomu užívat Zlatý elixír, který bezpečně odstraňujě spazmy mozkových cév a napomáhají ke zbavování migrény. Eroze děložního krčku. Tohoto problému se dá rychle zbavit pomocí hojícího balzámu „Tajemství lékaře“. Tampony s těmito preparáty na noc a za 2 týdny máte po problémech.
Ale pokud problém je zanedbaný, provádí se cytologie a předepisují se léky.Výrobce: Laboratoř moderního zdraví, s.r.o., Rusko, 633004 Berdsk, Novosibiřská oblast, ul. Himzavodskaja č 11/20
Webové stránky vyrobila společnost "Reklama-ru" Praha http://reklama-ru.cz